Strojní pily, kotoučové pily
pilové kotouče a pásy


Extrémně výkonná CNC pásová pila EVERISING

CNC pásová pila EVERISING EP-330S s lineárním posuvem do řezu. Od standardní řady CNC pásových pil se odlišuje tím, že pro posuv do řezu využívá servomotor jako vysoko-produkční kotoučové pily.

Extrémně výkonná CNC pásová pila EVERISING
CNC pásová pila EVRISING E-530

Výkonná CNC pásová pila EVERISING E-530 o váze 7000kg je skladem.

CNC pásová pila EVRISING E-530

Archiv novinek

 

Pilové pásy a listy na dřevo

Pilové pásy a listy slouží k prvovýrobě i druhovýrobě ve zpracování dřeva. Nabízíme kmenové pilové pásy z nástrojové a legované oceli a katrové listy pro zpracování kmenů stromů, ale i bimetalové kmenové pásy. Nabídku doplňují truhlářské pilové pásy. Můžeme nabídnout pásy značky Pilana a Koronet.

 

Pilové pásy KORONET

Pilové pásy na dřevo značky KORONET jsou vyrobeny z velmi kvalitní oceli. Proto se tyto pásy mohou pyšnit dlouhou životností. Kmenové pilové pásy jsou určeny do kmenovýchh pásových pil, které slouží ke zpracování kmenů stromů na hranoly, desky, latě aj. Lze je několikanásobně přebrušovat, což zajišťuje přímo naše firma. Máme různe druhy pásů této značky, a dělí se především podle druhu řezaného dřeva. Kmenový pilový pás se dodává v různé fázi zpracování zubu a to nerozvedený + neostřený, rozvedené + ostřené, rozvedené + ostřené + kalené. Pás lze objednat svařený přímo na požadovanou délku nebo ve svitku.

 

Pilové pásy PILANA

Pilové pásy značky PILANA jsou velmi prodávanou značkou. Patříí mezi velmi kvalitní pásy s dobrými řeznými vlastnostmi. Můžeme Vám nabídnout kmenové pilové pásy, truhlářské pilové pásy a katrové listy. Katrové listy jsou určeny do katrových strojů především na výrobu desek.Truhlářské pásy Vám můžeme nabídnout v rozmezí výšky pásu od 6mm do 50mm. Kmenové pilové pásy máme na měkké i tvrdé dřevo. 

 

Bimetalové kmenové pilové pásy

Bimetalový kmenový pilový pás je vyroben z pružinové oceli, na které je laserem napájená řezná část z HSS oceli. Tento pás má daleko větší životnost než kmenové pásy ze standartní oceli, ale nevýhodou je vyšší cena. Pásy lze také přebrušovat, což zajišťuje přímo naše firma. Používají se tam, kde je potřeba zvýšit efektivitu dělení nebo na řezání velmi tvrdých dřev, na které běžné pásy nestačí. Pás lze objednat svařený přímo na požadovanou délku nebo ve svitku.

 

 

 

FENOZA s.r.o.,
Svat. Čecha 360, Prštné, 760 01 Zlín
IČO: 02106647, DIČ: CZ02106647
C 80298 vedená u Krajského soudu v Brně

  • youtube