Broušené zuby pro vysoký výkon

Broušený pilový pás SELEKTA je určený pro případy vysoké výkonnosti, vysoké kvality povrchu řezu a excelentní rovinnosti díky broušeným naváděcím zubům.

Broušené zuby pro vysoký výkon
Nejprodávanější pilový pás na kov v naší nabídce

Nejprodávanější bimetalový pilový pás na kov v naší nabídce je pás MARATHON, který je zajímavou kombinací ceny a nepřekonatelné životnosti, díky patentovanému materiálu řezné části firmou WIKUS.

Nejprodávanější pilový pás na kov v naší nabídce

Archiv novinek

 

Pilové pásy a listy na dřevo

Pilové pásy a listy slouží k prvovýrobě i druhovýrobě ve zpracování dřeva. Nabízíme kmenové pilové pásy z nástrojové a legované oceli a katrové listy pro zpracování kmenů stromů, ale i bimetalové kmenové pásy. Nabídku doplňují truhlářské pilové pásy. Můžeme nabídnout pásy značky Pilana a Koronet.

 

Pilové pásy KORONET

Pásové pily na dřevo značky KORONET jsou vyrobeny z velmi kvalitní oceli. Proto se tyto pásy mohou pyšnit dlouhou životností. Kmenopé pilové pásy jsou určeny do kmenovýchh pásových pil, které slouží ke zpracování kmenů stromů na hranoly, desky, latě aj. Lze je několikanásobně přebrušovat, což zajišťuje přímo naše firma. Máme různe druhy pásů této značky, a dělí se především podle druhu řezaného dřeva. Kmenový pilová pás se dodává v různé fázi zpracování zubu a nerozvedený + neostřený, rozvedené + ostřené, rozvedené + ostřené + kalené. Pás lze objednat svařený přímo na požadovanou délku nebo ve svitku.

 

Pilové pásy PILANA

Pilové pásy značky PILANA jsou velmi prodávanou značkou. Patříí mezi velmi kvalitní pásy s dobrými řeznými vlastnostmi. Můžeme Vám nabídnout kmenové pilové pásy, truhlářské pilové pásy a katrové listy. Katrové listy jsou určeny do katrových strojů především na výrobu desek.Truhlářské pásy Vám můžeme nabídnout v rozmezí výšky pásu od 6mm do 50mm. Kmenové pilové pásy máme na měkké i tvrdé dřevo. 

 

Bimetalové kmenové pilové pásy

Bimetalový kmenový pilový pás je vyroben z pružinové oceli, na které je laserem napájená tvrdokovová řezná část. Tento pás má daleko větší životnost než kmenové pásy ze standartní oceli, ale nevýhodou je vyšší cena. Pásy lze také přebrušovat, což zajišťuje přímo naše firma. Používají se tam, kde je potřeba zvýšit efektivitu dělení nebo na řezání velmi tvrdých dřev, na které běžné pásy nestačí. Pás lze objednat svařený přímo na požadovanou délku nebo ve svitku.

 

 

 

FENOZA s.r.o., Domky 484, 687 71 Bojkovice,
IČO: 02106647, DIČ: CZ02106647,
C 80298 vedená u Krajského soudu v Brně

  • googleplus
  • youtube

Webdesign studio TAOX je také autorem webů