Broušené zuby pro vysoký výkon

Broušený pilový pás SELEKTA je určený pro případy vysoké výkonnosti, vysoké kvality povrchu řezu a excelentní rovinnosti díky broušeným naváděcím zubům.

Broušené zuby pro vysoký výkon
Nejprodávanější pilový pás na kov v naší nabídce

Nejprodávanější bimetalový pilový pás na kov v naší nabídce je pás MARATHON, který je zajímavou kombinací ceny a nepřekonatelné životnosti, díky patentovanému materiálu řezné části firmou WIKUS.

Nejprodávanější pilový pás na kov v naší nabídce

Archiv novinek

 

Pilové kotouče s břitovýmí destičkami

Pilové kotouče s břitovými destičkami je vysoce efektivní nástroj pro dělení všech typů oceli. Na laserem vypáleném tělem kotouče jsou napájeny břitové destičky ze slinutých karbidů, které dělíme dle použití do děleného materiálu. Na oceli s obsahem uhlíku menším než je 0,45% se používají cermetové pilové kotouče (keramické) METAL SPEED C a na oceli s obsahem uhlíku větším než je 0,45% se používají karbidové pilové kotouče METAL SPEED S. Na profily a hlavně na trubky se používají pilové kotouče OLIMPIC TUBE, které mají přizpůsobenou geometrii pro dané dělení. Lze je opatřit různými povlaky, které zvyšují efektivitu a životnost. Naší nabídku doplňuji kotouče DRY CUT, které jsou určeny do pokosových pil pro řezání stavebních materiálů, plastů, tenkostěnných materiálů aj. Přebrušování těchto kotoučů je většinou neefektivní. Nabízíme tyto produkty:

 

METAL SPEED S

METAL SPEED C OLYMPIC TUBE DRY CUT

 

FENOZA s.r.o., Domky 484, 687 71 Bojkovice,
IČO: 02106647, DIČ: CZ02106647,
C 80298 vedená u Krajského soudu v Brně

  • googleplus
  • youtube

Webdesign studio TAOX je také autorem webů