Broušené zuby pro vysoký výkon

Broušený pilový pás SELEKTA je určený pro případy vysoké výkonnosti, vysoké kvality povrchu řezu a excelentní rovinnosti díky broušeným naváděcím zubům.

Broušené zuby pro vysoký výkon
Nejprodávanější pilový pás na kov v naší nabídce

Nejprodávanější bimetalový pilový pás na kov v naší nabídce je pás MARATHON, který je zajímavou kombinací ceny a nepřekonatelné životnosti, díky patentovanému materiálu řezné části firmou WIKUS.

Nejprodávanější pilový pás na kov v naší nabídce

Archiv novinek

 

Automatická pásová pila na kov ARG 300 CF - NC Automat

Automatická pásová pila na kov ARG 300 CF – NC Automat patří mezi plně automatizované pásové pily s NC řízením. To znamená, že pásová pila vykoná celý cyklus řezu. Tím se myslí, že se upne materiál, zapne pilový pás, pila provede řez, dále se zastaví pilový pás, rameno se zvedne do původní polohy, svěrák se otevře pro uvolnění materiálu a po té díky průmyslovému servopohonu posune materiál k dalšímu řezu. Všechny úkony pásové pily jsou ovládány hydraulicky až na podání materiálu. Servomotor společně s kuličkovým šroubem zaručují vysokou rychlost a maximální přesnost podání materiálu. Maximální jednorázová délka podání je 500 mm. Všechny funkce stroje je možné ovládat pomocí centrálního ovládacího panelu s velkým dotykovým displejem (7,5"). Řídící jednotka umožňuje naprogramování až 60 programů pro rychlé nastavování požadované délky. U každého programu lze zadat poznámku, např. číslem výkresu. Tuto pásovou pilu na kov lze ovládat v automatickém, poloautomatickém nebo ručním režimu. NC automaty jsou vybaveny vyjímatelnou nádobou na piliny. Nový robustní podstavec stroje umožňuje instalaci šnekového dopravníku třísek. Tato pásová pila na kov značky Pilous je velmi kvalitní, má velmi pevnou a robustní konstrukci. Z naší strany Vám můžeme poskytnout i veškerý servis pásových pil na kov.

Příslušenství:

Skluzavka uříznutého materiálu KL 300 NC, Hydraulický vrchní přítlak HVP 300 NC, Šnekový dopravník třísek SD 300 NC, Ukazatel napnutí pilového pásu CD, Halogenová lampa LA 50, Mlhové mazání

Technické parametry:

  Napětí

400 V

  Motor

3,7 kW

  Rozměr pásu

3110x27x0,9

  Rychlost pásu

15 - 90 m/min

  Hmotnost

1020 kg

Maximální rozměry řezaného materiálu:

 

90o

300 mm

285 mm

305x290 mm

+45o

240 mm

220 mm

235x130 mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FENOZA s.r.o., Domky 484, 687 71 Bojkovice,
IČO: 02106647, DIČ: CZ02106647,
C 80298 vedená u Krajského soudu v Brně

  • googleplus
  • youtube

Webdesign studio TAOX je také autorem webů