Broušené zuby pro vysoký výkon

Broušený pilový pás SELEKTA je určený pro případy vysoké výkonnosti, vysoké kvality povrchu řezu a excelentní rovinnosti díky broušeným naváděcím zubům.

Broušené zuby pro vysoký výkon
Nejprodávanější pilový pás na kov v naší nabídce

Nejprodávanější bimetalový pilový pás na kov v naší nabídce je pás MARATHON, který je zajímavou kombinací ceny a nepřekonatelné životnosti, díky patentovanému materiálu řezné části firmou WIKUS.

Nejprodávanější pilový pás na kov v naší nabídce

Archiv novinek

 

Elektrické kmenové pásové pily

Elektrické kmenové pásové pily mají posuv do řezu a zpět za pomocí elektromotoru stejně jako výškové nastavení ramene. Manipulace s kmenem je také manuální. Jedná se o profesionální pily, které jsou určeny pro řezání středních a větších objemů řeziva. Posuv do řezu a zpět zajišťuje řetězový převod pomocí elektromotoru se šnekovou převodovkou řízeným frekvenčním měničem. Rychlost posuvu do řezu a zpět se mění za pomocí potenciometru na ovládacím panelu. Dojezdové polohy jsou proti nárazu zabezpečeny koncovými spínači, s automatickým zpomalením a zastavením. Výškové nastavení ramene má dvě rychlosti a to pomalý posuv pro přesné najetí a rychloposuv pro maximální efektivitu při přestavování výšky. Jsou určeny do maximálního průměru kmenu 800 mm. K pilám lez zakoupit rozmanité příslušenství, které také najdete v nabídce. Nabízíme tyto produkty:

 

PILA CTR 710

PILA CTR 710 S PILA CTR 750 E PILA CTR 800

 

PILA CTR 800 S

 

 

 

 

 

 

   

 

FENOZA s.r.o., Domky 484, 687 71 Bojkovice,
IČO: 02106647, DIČ: CZ02106647,
C 80298 vedená u Krajského soudu v Brně

  • googleplus
  • youtube

Webdesign studio TAOX je také autorem webů