Broušené zuby pro vysoký výkon

Broušený pilový pás SELEKTA je určený pro případy vysoké výkonnosti, vysoké kvality povrchu řezu a excelentní rovinnosti díky broušeným naváděcím zubům.

Broušené zuby pro vysoký výkon
Nejprodávanější pilový pás na kov v naší nabídce

Nejprodávanější bimetalový pilový pás na kov v naší nabídce je pás MARATHON, který je zajímavou kombinací ceny a nepřekonatelné životnosti, díky patentovanému materiálu řezné části firmou WIKUS.

Nejprodávanější pilový pás na kov v naší nabídce

Archiv novinek

 

Kotoučová pila s HSS kotouči na profily F-PAD 115

Poloautomatická kotoučová pásová pila slouží k efektivnímu dělení trubek a profilového materiálu. Hlavní výhoda kotoučové pily je v krátkém času řezu a kvalitě samotného řezu, kde nevznikají výrazné otřepy, jako u dělení pilovým pásem a lze tak ušetřit na dalším ojehlování. Na pile se požívá HSS dělící pilový kotouč o průměru 350mm, který lze několikanásobně přebrušovat a výrazně tím snížit náklady na dělení profilového materiálu. Pilové kotouče HSS najdete v naší nabídce. Tato kotoučová pila může řezat trubky do průměru 115mm a čtvercový profil do rozměru 100mm. Na pile lze řezat také pod uhlem 45°. Stroj má robustní konstrukci z litinových odlitků, která zajištuje dobré vedení nástroje v řezu. Tento model má navíc pneumatický systém, který zajišťuje upnutí materiálu ve svěráku. Dále disponuje pneumatickým posuvem do řezu, což zajišťuje plny poloautomatický cyklus. Cyklus spočívá v automatickém stisku řezaného materiálu, spuštěním posuvu do řezu a odepnutí materiálu po dokončení řezu. Obsluha doráží dělený profil k dorazu a pomocí tlačítka nebo nožního pedálu spustí samotný cyklus, což maximalizuje efektivitu dělení profilů na maximální úroveň. Pneumatický systém je od německé firmy Festo, což zajišťuje jeho vysokou spolehlivost. Kotoučová pila má dvoj čelisťové uchycení materiálu, které je vhodnější pro delší odřezy dělených profilů. Pila je určena pro dělení profilů o maximální tloušťce stěny 6mm. Váha pily je 300kg.

 

 

Použtí HSS kotoučů Ø 350x32

Síla stěny profilu

Počet zubů na kotouči

t: ≤ 1 mm

350

t: 1,1 – 1,5 mm

320

t: 1,6 – 2 mm

250

t: 2,1 – 3 mm

200

t: 3,1 – 4 mm

160

t: 4,1 – 6 mm

140

 

FENOZA s.r.o., Domky 484, 687 71 Bojkovice,
IČO: 02106647, DIČ: CZ02106647,
C 80298 vedená u Krajského soudu v Brně

  • googleplus
  • youtube

Webdesign studio TAOX je také autorem webů