Broušené zuby pro vysoký výkon

Broušený pilový pás SELEKTA je určený pro případy vysoké výkonnosti, vysoké kvality povrchu řezu a excelentní rovinnosti díky broušeným naváděcím zubům.

Broušené zuby pro vysoký výkon
Nejprodávanější pilový pás na kov v naší nabídce

Nejprodávanější bimetalový pilový pás na kov v naší nabídce je pás MARATHON, který je zajímavou kombinací ceny a nepřekonatelné životnosti, díky patentovanému materiálu řezné části firmou WIKUS.

Nejprodávanější pilový pás na kov v naší nabídce

Archiv novinek

 

Vysoko-produkční kotoučové automaty na ocel

Kotoučové automaty na ocel jsou určeny k vysoko-produkčnímu dělení oceli. U těchto pily lze zvolit mezi dvěma nástroji a to HSS kotouči, u kterých se používají o něco vyšší otáčky a nástroj lze dále přebrušovat a kotouči s břitovými destičkami, které umožňují nejrychlejší způsob dělení za použití řezného nástroje. Pily jsou rozděleny na modely TAC, které jsou základními typy strojů a nelze k nim připojovat další automatizační prvky a modely MAC, ke kterým lze připojit různorodá automatizační prvky, jako je ojehlování, výstupní dopravníky nebo manipulace s odřezanými kusy apod. Stroje s ozančením TWIN umožnují řezat dva kusy najednou.Tyto kotoučové pily mají v základu automatický zakládací dopravník, který podává další tyče materiálu do procesu dělení. Pily nenabízejí možnost řezat pod úhlem. Nabízíme tyto produkty:

 

EVERISING P-75C

EVERISING P-100C EVERISING P-150C EVERISING P-230B

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

 

 

 

 
     

 

FENOZA s.r.o., Domky 484, 687 71 Bojkovice,
IČO: 02106647, DIČ: CZ02106647,
C 80298 vedená u Krajského soudu v Brně

  • googleplus
  • youtube

Webdesign studio TAOX je také autorem webů