pilové pásy
na kov

pilové pásy
na dřevo

řezné a brusné
kotouče

Pilový pás na kov slouží k efektivnímu dělní želených a neželezných kovů. Nejběžněji používaný pás je bimetalový pilový pás, kde je laserem napájená řezná část z rychlořezné oceli na těle z pružinové oceli. Prodáváme také pilové pásy z nástrojové oceli, z tvrdokovu a diamantové pilové pásy.

Nabízíme pilový pás na dřevo kmenový z nástrojové oceli pro měkké dřevo, ale také z bimetalové oceli, který je určen pro tvrdé dřevo. Nabízíme také kompletní servis pilového pásu na dřevo, jako broušení a rozvádění zubů.

Sortiment pilových pásů na dřevo doplňují truhlářský pilový pás a katrové listy do rámových pil na dřevo.

Nabízíme řezné a brusné kotouče různých průměrů. Určeny do úhlových brusek i průmyslových strojů. Lze řezat a brousit velkou škálu materiálu, od běžných ocelí, plast, až kámen. Dále nabízíme brusné lamelové kotouče. Typu A, jenž jsou vyrobeny ze smirkových pláten potažené zrny oxidu hlinitého a typu Z, které jsou vyrobeny ze smirkových pláten potažené zrny oxidu zirkoničitého. Lze zhotovit kotouč na přání.

pilové kotouče
na kov

pilové kotouče
na dřevo a plast

HSS a SK
frézy a vrtáky

Nabízíme pilové kotouče na kov pro vysoko-produkční dělení s SK břitovými destičkami, dělíme je dle použití na karbidové pilové kotouče a cermetové pilové kotouče (keramika). Dále nabízíme HSS pilové kotouče na kov, pro které zajišťujeme kompletní servis, jako přebrušování. Sortiment doplňují segmentové pilové kotouče s vyměnitelnými segmenty.

Nabízíme SK pilové kotouče na dřevo a plast dle jejich použití, jako např.: pro příčné a podélné dělení dřeva, pro ruční a pokosové elektrické pily, pro drážkovací pily.

Dále taky pro stavební materiály, pro formátovací a rozmítací stroje, pro výrobu plastových oken a také pro materiály z minerálních vláken.

Nabízíme velký sortiment, HSS a SK fréz i vrtáků. Nástroje označené HSS jsou z materiálu rychlořezná ocel a nástroje označeny SK jsou z materiálu slinutý karbid. V nabídce je velké množství produktů od stopkových válcových, drážkovacích fréz až po kotoučové a tvarové frézy. Dále vrtáky různých průměrů i s vnitřním chlazením. Zabýváme se broušením nástrojů.

strojní
pásové
pily
na kov

kmenové
pásové
pily
na dřevo

strojní
kotoučové
pily

Nabízíme pásové pily na kov v různém provedení dle jejich využitelnosti, jako ruční pásové pily na kov, gravitační pásové pily na kov, poloautomatické pásové pily na kov a v neposlední řadě také automatické pily na kov. Pily dále dělíme dle provedení vedení ramene a to na sloupové a kloubové. Zjišťujeme také kompletní záruční a pozáruční servis všech nabízených strojních pásových pil.

Nabízíme pásové pily na dřevo neboli kmenové pásové pily. Využívají se pro opracování kmene stromů (desky, hranoly).

Pásové pily na dřevo můžeme rozdělit dle pohonu. Jsou to pily s manuálním posuvem do řezu, s elektrickým posuvem a hydraulickým posuvem. Dále nabízíme pásovou pilu s benzínovým dvouválcovým motorem.

Nabízíme především automatické kotoučové pily pro výrobu širokého spektra ocelí a neželezných kovů. Poskytujeme veškeré poradenství ohledně velkosériového dělení, jako kalkulace časů řezu a cyklu dělní a náklady na řez v kombinaci s nástrojovou poradnou. Robotizace, ojehlování, demagnetizace.

Poloautomatická pásová pila na kov ARG 380 PLUS S.A.F.

 

 

 

 

Tato poloautomatická pásová pila na kov ARG 380 PLUS S.A.F. se vyznačuje moderní koncepcí ramene pilového pásu, kterým je možné řezat velké profily a to nejen při kolmých řezech , ale i při dělení pod úhlem maximálně 60° vpravo 60° vlevo. Přesnost řezu je zajištěna profesionálním třístranným tvrdokovovým vedením ve vodících kostkách a tím je i zlepšena životnost pásu. Používá se zde pás o velikosti 4950x34x1,1 mm. Označení S.A.F. znamená, že je pila vybavena  silnějším motorem a frekvenčním měničem, který je vhodný na plynulou regulaci rychlosti pilového pásu v rozmezí 15-90 m/min. Materiál se do řezu posouvá ručně, jinak u těchto poloautomatických pásových pil jde nastavit celý cyklus řezání, co pila vykoná po stisknutí jednoho tlačítka sama až po zvednutí ramene do původní polohy. Pilový pás má hydraulický posun do řezu a to zvyšuje produktivitu řezání, hlavně u plných materiálů. Tato pásová pila na kov značky Pilous je velmi kvalitní, má velmi pevnou a robustní konstrukci. Z naší strany Vám můžeme poskytnout i veškerý servis pásových pil na kov.

 

Příslušenství:

LG 380 - digitální snímání a zobrazování nastavovaných úhlů řezu na displeji
AG 380 - automatická regulace přítlaku pilového pásu do řezu
KD 380 - elektricky poháněný čistící kartáček pilového pásu
HD 380 - hydraulické napínání pilového pásu
SD 380 - šnekový dopravník třísek
HVP 380 - přítlačné zařízení pro řezání ve svazku
DR 380 - doraz materiálu
Laser - laserové zaměřování
Mlhové mazání - chlazení a mazání olejovou mlhou
K 520 - předřezový / zařezový válečkový dopravník
KO 520 - zařezový dopravník s odměřováním

Technické parametry:

  Napětí

400 V

  Motor

3,6 kW

  Rozměr pásu

4950x34x1,1

  Rychlost pásu

20 - 90 m/min

  Hmotnost

1025 kg

Maximální rozměry řezaného materiálu:

 

90o

300 mm

340 mm

510x340 mm

-45o

380 mm

340 mm

350x340 mm

+45o

380 mm

340 mm

234x340 mm

±60o

270 mm

255 mm

235x340 mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktuálně Broušené zuby pro vysoký výkon

Broušený pilový pás SELEKTA je určený pro případy vysoké výkonnosti, vysoké kvality povrchu řezu a excelentní rovinnosti díky broušeným naváděcím zubům.

více →

FENOZA s.r.o., Domky 484, 687 71 Bojkovice,
IČO: 02106647, DIČ: CZ02106647,
C 80298 vedená u Krajského soudu v Brně

  • googleplus
  • youtube

Webdesign studio TAOX je také autorem webů